Telenews

Leonora Jakupi mohon thashethemet se është ndarë nga i dashuri

Ditëve të fundit në media shqiptare është përhapur një lajm i pavërtetë, pa burim informacioni e pa fakte.
Sërish kryelajm ishte Leonora Jakupi dhe sigurisht jeta e saj private të cilën artistja e ka mbajtur për vete tash e shumë vjet.
Këngëtarja e cila së fundmi nxori dy projekte dedikuar UÇK-së, ishte sërish cak i lajmeve të pavërteta pasi u tha se ajo i ka dhënë fund lidhjes shumëvjeçare me të dashurin e saj. Ky lajm po rezulton të jetë i pavërtetë.
Ajo vazhdon të jetë e lumtur krah burrit që ia ka marrë zemrën dhe po e jeton personalen si më së miri.
Artistja e shumë hiteve shqiptare e ka konfirmuar lajmin për Prive duke thënë se s’ka asgjë të vërtetë, dhe portalet edhe kësaj here kishin synim klikimet pa burim e informacion rreth saj dhe të dashurit.

Të ngajshme

“Nuset më të bukura marrim ne të Kosovës” Xhuli ka disa fjalë për Marina Vjollcën

Erzana Fazliu

Shaqir Cërvadiku publikon projektin e ri kushtuar vëllezërve Bytyqi të UÇK-së

Donat Hashani

S’ka më dyshime: Lotina e konfirmoi përfundimisht lidhjen me Mozzik

Donat Hashani