Telenews

Liga Unike/Femrat: ”Final Four”-i mbahet në Prishtinë

Pak ditë pasi ishte hapur konkurs për organizimin e ”Final Four”-it të Ligës Unike për femra, lokacioni se ku do të mbahet ky event tashmë është vendosur.
AsistiOnline.com ka mësuar ekskluzivisht se kjo ngjarje e basketbollit mbarëshqiptarë pritet të mbahet në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë.
Në ”Final Four” kanë arritur të depërtojnë, Flamurtari i Vlorës (Shqipëri), Penza, Prishtina dhe Bashkmi.
Ndeshjet e kësaj gare do të mbahen me 23/24 shkurt dhe do të transmetohen në Platformën ArtMotion. /AsistiOnline.com/

Të ngajshme

Konfirmohet ndeshja e Bad News Eagles ndaj ekipit polak 9INE

Miftar Zejnullahu

Ukraina refuzon lojërat olimpike, kërkon përjashtimin e Rusisë dhe Bjellorusisë

Donat Hashani

Basketboll / Superliga e Kosovës me 4 super-ndeshje, vëmendja në Therandë

Donat Hashani