Telenews

LOREDANA NË LIDHJE ME EDON ZHEGROVËN

Loredana ka pozuar së fundmi me futbollistin Edon Zhegrova.
Kjo fotografi ka mjaftuar të ndezë thashethemet për një ‘romancë’ mes tyre, kështu të paktën shkruan gazeta e njohur gjermane Blick e cila thotë se marrëdhënia e tyre nuk është (ende) e qartë.
Pak muaj më parë, reperja tha se nuk është në kërkim të një mashkulli të ri. “Jam shumë e lumtur me veten, kjo mund të tingëllojë arrogante, por po e shijoj jetën time”, tha ajo.
Kosovari aktualisht është nën kontratë me klubin francez Lille.
Ndryshe, gushtin e kaluar, Loredana njoftoi fansat e saj se ajo dhe Mozzik janë ndarë sërish.
“Ne jemi dy njerëz kokëfortë që nuk mundemi as me e as pa njëri-tjetrin”, pati shkruar ajo atë kohë.
Megjithatë, reperja pati thënë se ajo dhe Mozzik kanë ende një marrëdhënie shumë të mirë për hir të vajzës së tyre vajzës Hana.
https://www.blick.ch/people-tv/schweiz/was-laeuft-da-loredana-posiert-mit-ex-fcb-spieler-id17434568.html?fbclid=IwAR1b8GwzvhC4stA4yfBDaXcNtzSyvTFbI4Kds1xp_yCLEesJLXFLiC59qY0

Të ngajshme

Stresi tregon se çfarë mesazhi mori nga Sali Berisha pas fitores të BBVK

Miftar Zejnullahu

Babai i Xhulit sot feston ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura (FOTO)

Donat Hashani

Stresi përkrah fuqishëm Luizin në BBVA, jep këtë mesazh për të

Donat Hashani