Telenews

LOREDANA NË LIDHJE ME EDON ZHEGROVËN

Loredana ka pozuar së fundmi me futbollistin Edon Zhegrova.
Kjo fotografi ka mjaftuar të ndezë thashethemet për një ‘romancë’ mes tyre, kështu të paktën shkruan gazeta e njohur gjermane Blick e cila thotë se marrëdhënia e tyre nuk është (ende) e qartë.
Pak muaj më parë, reperja tha se nuk është në kërkim të një mashkulli të ri. “Jam shumë e lumtur me veten, kjo mund të tingëllojë arrogante, por po e shijoj jetën time”, tha ajo.
Kosovari aktualisht është nën kontratë me klubin francez Lille.
Ndryshe, gushtin e kaluar, Loredana njoftoi fansat e saj se ajo dhe Mozzik janë ndarë sërish.
“Ne jemi dy njerëz kokëfortë që nuk mundemi as me e as pa njëri-tjetrin”, pati shkruar ajo atë kohë.
Megjithatë, reperja pati thënë se ajo dhe Mozzik kanë ende një marrëdhënie shumë të mirë për hir të vajzës së tyre vajzës Hana.
https://www.blick.ch/people-tv/schweiz/was-laeuft-da-loredana-posiert-mit-ex-fcb-spieler-id17434568.html?fbclid=IwAR1b8GwzvhC4stA4yfBDaXcNtzSyvTFbI4Kds1xp_yCLEesJLXFLiC59qY0

Të ngajshme

Lulja me Lirimin pse u ndanë?

KushtrimGuraj

Një femër super-seksi i shfaqet Medës në shtrat, Lulja do të tranohet nga xhelozia

KushtrimGuraj

Ariana shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi po e bën të duket zonjë e rëndë

KushtrimGuraj