Telenews

Lumi dhe Kader takohen pas krizës, ja çka ndodhi mes tyre (VIDEO)

 

 

Dyshja më e përfolur për momentin, Lumi dhe Kader ishin të pranishëm në eventin e “Maison de Parfum”.

Ish-çifti për Prive u deklaruan, duke treguar më në detaje se çfarë ka ndodhur.

Kader tha se nuk ndihet aspak keq që gjendet në të njëjtin vend me Lumin, duke bërë thirrje që të mos e besojnë instagramin.

“Në rregull është nuk është që me pengon, vendi është për krejt edhe për mua edhe për X persona. Unë thom që mos i besoni instagramin se është veç foto që i qesim më u dok sa ma mirë”.

Në anën tjetër, Lumi pohoi se ishte Kader ajo që ka kërkuar hapësirë.

“Jam t’u dok mirë dhe t’u ni mirë. Siç e keni dëgju edhe ju, nuk muj me dhanë deklaratë të sigurt, jeta është qysh është, qatë person e respektoj shumë. Jam t’u fokusu në punë pasi që ajo ka kërkuar hapësirë. Pasi që ma ka hek followin s’jemi pa më, nuk thashë që jemi nda”, tha Lumi, përcjell Klankosova.tv

 

Të ngajshme

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Donat Hashani

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Donat Hashani

Ky është fituesi i Big Brother VIP Albania 3

Donat Hashani