Telenews

Malësori me këngë kushtuar ”Nanës” (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Malësori, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Nanës” është kënga e krijuesit të hitit “Kthehuni” që është shkruar dhe muzikuar nga Ilir Berani.

Orkestrimi është realizuar nga Sabri Habib dhe bëhet fjalë për një këngë me mesazh shumë të fortë. /Telenews.al

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Fejohet ish konkurenti i Përputhen

Erzana Fazliu

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit✨

Erzana Fazliu