Telenews

Maluma publikon një moment intim me të dashurën

maluma-publikon-nje-moment-intim-me-te-dashuren

Këngëtari me famë botërore me një karrier mjaftë të sukseshme është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Ylli latin tani më nuk e fsheh qka ndjen për Susana Gomez, gruaja me të cilën filloi një romancë më shumë se dy vjet më parë.

Duke qenë se lidhje e tyre është kthyer një nga temat më të përfolura në mediat rozë, kjo nuk e ndal yllin e muzikës që të ia shpreh publikisht dashurinë partneres.

Zemrat e miliona ndjekëseve të tij u ‘thyen’ kur panë shumë të emocionuar këngëtarin kolumbian 28-vjeçar në një moment që ndodhi vetëm pak ditë më parë.

Ishte gjatë Billboard Latin Music Awards, në fund të shtatorit, ku Maluma, pasi këndoi këngën e tij të re “Junio”, vendosi të zbresë nga skena dhe t’i afrohet Susana Gomezit, për t’i dhënë asaj një puthje pasionante para të pranishmëve.

Këtë moment artisti e ka postuar edhe në rrjetet e tij sociale me mbishkrimin e mëposhtëm: “Ju thashë: E gjeta”.

Ne prill të vitit 2022, në koncertin e tij ”Medellin te Kolumbisë”, me rastin e karrierës së tij 10-vjeçare, artisti i kushtoi disa fjalë emocionuse partneres së tij.

“Dua ta shfrytëzoj këtë moment për të përshëndetur të gjithë miqtë e mi që janë atje jashtë, familjen time, prindërit e mi, të dashurën time që është atje: “Të dua”. Kaq vite duke kërkuar dashurinë jashtë dhe nuk e kuptova që ishte aty, pranë meje. Të dua jeta ime, të dua”, tha ai.

Në postimin e fundit të publikuar më 6 tetor ai shfaqet me Susanan, e cila i ka kthyer shpinën kamerës dhe në video mund të shihet vetëm artisti duke i dhënë një puthje dhe përqafime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Të ngajshme

Një femër super-seksi i shfaqet Medës në shtrat, Lulja do të tranohet nga xhelozia

KushtrimGuraj

Ariana shfaqet e veshur krejt zi, kombinimi po e bën të duket zonjë e rëndë

KushtrimGuraj

E veshur me ‘miniq’ dhe e kombinuar me shije, Beatrix i shkrin meshkujt në këtë paraqitje

KushtrimGuraj