Telenews

Mbi 1 mijë e 600 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 682 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë.
Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 11 aksidente me të lënduar dhe 28 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.
Në 24 orët e fundit, gjithashtu janë arrëstuar 23 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

“Kosova projekt i përkohshëm”/ Mushkolaj i reagon ashpër ministrit Aliu

Donat Hashani

Ferit Idrizi jep lajmin e mirë për vushtrriasit

Donat Hashani

Deputeti i VV’së: Nagavci po mban një udhëzim administrativ të jashtëligjshëm i cili po diskriminon vajzat në Kosovë

Donat Hashani