Telenews

MBROJTËSI I CITYT ZIHET NË FLAGRANCË DUKE URINUAR MBI MURIN E NJË HOTELI

Mbrojtësi i Manchester City-t, Kyle Walker, është zënë duke e bërë një gjest tejet të pahijshëm.
Klientët e hotelit luksoz, “The Bridge”, kanë mbetur të shokuar kur ylli i liderit të Premier Ligës vendosi ta bëjë këtë gjest në ora tre e gjysmë të ditës.
“Sapo kisha arritur për drekë me familjen time, dhe papritmas e shoh Kyle Walkerin, të cilin e njoha menjëherë, e i cili po urinonte në mur. Ishte revoltuese”, ka thënë një klient për The Sun.
“Edhe nuk ishte urinim i shpejtë.  Ndejti aty një kohë të gjatë. Mbetëm të shokuar”.

Të ngajshme

Ky është kundërshtari i radhës i ekipit Bad News Eagles në turneun kualifikues RES Adriatic League

Flaka Ajeti

Përzgjedhësi Adil Maliq publikon listën e Kosovës U19 për dy ndeshje miqësore ndaj Shqipërisë U19

Flaka Ajeti

E bujshme: Dion Berisha zyrtarizohet në Bayern Munich

Donat Hashani