Telenews

Mbyllet pjesa e parë e zjarrtë mes Zvicrës dhe Italisë

Ka përfunduar pjesa e parë në mes Zvicrës dhe Italisë në kuadër të 1/8-tës së finales në Euro 2024.

Helvetikët po udhëheqin gjatë pjesës së parë me golin e Freuler i cili shënoi në minutën e 37-të të takimit.

Zviceranët dominuan komplet pjesën e parë, duke mos i lejuar azzurëve që të mos bëjnë asnjë goditje në portë.

Ndeshjen në mes Zvicrës dhe Italisë mund ta ndiqni LIVE në Klan Kosova dhe Artmotion.

Të ngajshme

Kurti takon xhudistët para Lojërave Olimpike “Paris 2024”: Krenarë jemi, krenarë na bëni!

Erzana Fazliu

Muriqi afër transferimit te Ipswich Town

Erzana Fazliu

UEFA publikoi renditjen e re, zbulohet pozicionimi i klubeve kosovare

KushtrimGuraj