Telenews

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”.

Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst të vetë këngëtares.

Ndërsa, Çelik Lipa është producent i këngës.


Melinda ndryshe konfirmoi së fundmi se është në një lidhje dashurie. Bukuroshja ka vendosur që mos ta thotë emrin e personit që ia ka rrëmbyer zemrën.

“Jam e dashuruar. Nuk po ju tregoj me kë. Jam në lidhje. Jam shumë e lumtur. Nuk mund të gënjej”, u shpreh ajo.

E njëjta këtë periudhë ka qenë shumë e angazhuar me projekte muzikore, por edhe me koncerte.

 

 

 

 

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani