Telenews

Menaxheri i VIP-ve tregon çmimet marramendës që marrin këngëtarët për një natë në koncerte

Këngëtarët paguan mjaftë mirë në koncerte gjatë sezones verore, por edhe jashtë saj.

Për këtë ka folur edhe menaxheri i VIP-ve, Alesio Aliaj për shumën që ata marrin në koncerte,
Në një lidhje me Skype për “Shqipëria Live” ka treguar shumat që fitojnë në koncerte të ndryshme disa nga këngëtarët.
Ajo që është befasi është se kësaj listë i prinë, Romeo dhe Donaldi dhe me pas Tayna.
Listën e plotë e gjeni më poshtë:
Romeo dhe Donald Veshaj 10,000 euro
lban Skënderaj 5000 euro
Elvana Gjata 5000 euro
Sinan Hoxha 5000 euro (Në dasma)

Artjola Toska 5000 euro (Në dasma)
Fatmira Breçani 5000 euro (Në dasma)
Gena 8000 euro
Tayna 8000-12,000 euro
Ledri 8000-10,000 euro
Capital T 6000-8000 euro
Ghetto Geasy 6000-8000 euro
Dhurata Dora 6000-7000 euro
Noizy 6000-8000 euro

Të ngajshme

Ilir Shaqiri- Arta Nitajt: Problemi yt më i madh është hapja e këmbëve

Portali Telenews

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e parë me djalin

KushtrimGuraj

Morena shfaqet me një menaxher në përballë pikturës së Monalizës

KushtrimGuraj