Telenews

Milaim Zeka trondit me deklaratën për Xhelal Sveçlën

Gazetari dhe analisti, Milaim Zeka sot ka lëshuar një deklarim të fortë në njërin prej televizioneve kosovare.

Sipas tij, ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla është futur në listën e zezë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, transmeton Telenews.al

Të gjjitha këto pretendime, Zeka i ka bërë në emisionin Context në ATV me Leart Hoxhën.

Ndiqni deklarimin e plotë të Zekës duke klikuar KËTU.

Të ngajshme

Regjistrimi i diasporës përmes platformës ‘online’, detajet

Molliqaj thotë se ambasadat në Kosovë po u bëjnë “presion të madh” gjyqtarëve të Kushtetueses për Asociacionin

LDK: Në 9 nga 11 vitet pas pavarësisë, Kosova kishte rritjen më të madhe në rajon