Telenews

MIRATOHET NË PARIM PROJEKTLIGJI PËR PRONËN PUBLIKE

Për këtë projektligj kanë votuar 65 deputetë, asnjë nuk ishte kundër dhe asnjë abstenim.
“Kuvendi e miratoi në parim Projektligjin për Pronën Publike, ngarkohet Komisioni funksional dhe komisionet tjera ta shqyrtojnë këtë projektligj dhe sipas afatit të na sjellin raportin bashkë me rekomandime”, tha kryekuvendari, Glauk Konjufca.

Të ngajshme

Osmani propozoi që drafi për Asociacionin të bëhet me SHBA-të, Haradinaj i jep mbështetje

KushtrimGuraj

Parashikimi i motit për të enjten, këto janë temperaturat

KushtrimGuraj

Muja bën krahasimin: Vuçiqi, Vulini dhe Radojiçiqi versioni modern i Millosheviqit, Sheshelit, e Arkanit

KushtrimGuraj