Telenews

Morena ndërron destinacion, shkon në Paris

Modelja dhe këngëtarja kosovare, Morena Taraku ka ndërruar destinacion

Bukuroshja kosovare është parë në Paris, teksa ka pozuar me stil në një restorant luksoz.

Kujtojmë së Morena kohëve të fundit vazhdimisht ka jetuar në Turqi, ku besohet se ka hapur edhe një biznes të sajin atje.

Por, në aspektin muzikorë Morena nuk ka lansuar ndonjë këngë për këtë vit dhe nuk dihet a do ta bëjë deri në fund të tij. /GazetaExpress/

Të ngajshme

Rama uron 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës

Genc Gerguri

Big Mama thotë se fiton 20 mijë euro nga një dasmë

Donat Hashani

Kërkesa e pazakontë e Adele për fansat: Konsumoni sa më shumë alkool gjatë koncerteve të mia

Portali Telenews