Telenews

MOTI PËR SOT

Sot mbi vendin tonë vranësirat do të dendësohen, duke përfshirë gjithë territorin e Kosovës.
Parashihen reshje shiu dhe vende-vende shkarkime rrufesh.
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës pritet të jenë mes 13-17 gradë Celsius.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani