Telenews

MREKULLI/ Shpëtohet djali 8-vjeçar pas 52 orësh në Turqi

Tregime dhe pamje të pabesueshme po dalin nga shumë vende të prekura nga tërmeti.

Në qytetin Hatay në Turqi, një 8 vjeçar është nxjerrë nga rrënojat e një ndërtese të shembur pas 52 orësh. Yigit Cakmak menjëherë iu bashkua nënës së tij, e cila po e priste gjatë gjithë kohës afër, raporton BBC.

Të ngajshme

Olta Gixhari zgjedh të largohet nga BBVIP, Luizi mundohet t’i ndryshojë mendjen: Rri moj burrneshë, nuk ke pse ikën

Donat Hashani

Kurti takoi përfaqësuesit e shoqatës së ish të burgosurve politikë të Kosovës

Donat Hashani

Rrezikohet furnizimi me energji elektrike, Sindikata e Punëtorëve të KEK-ut në grevë nga kjo datë

Donat Hashani