Telenews

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

 

Ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm Zyrafete Lajqi, nëna e Edmond Lajqit burrit që vrau gruan dje në Pejë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se nëna e Edmondit po vuante nga një sëmundje e rëndë dhe ishte e shtrirë që një kohë në spital.

Edmond Lajqi po mbahet në paraburgim me akuzën se mëngjesin e djeshëm ka vrarë gruan e tij, Gjyljetën për motive deri më tani të panjohura.

Të ngajshme

Arrestohen dy persona në Prishtinë, u gjenden substanca narkotike

Hoxhaj për mosnjohjen e Kosovës nga Spanja: Nuk i sjell nder të jetë në një barkë me Rusinë

Parashikimi i Haradinajt për zgjedhjet, prognozë interesante e tij për opozitën

Donat Hashani