Telenews

Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë të gjata – Auto Mita

Janë disa raste ndonjëherë kur thu çka s’nin njeri! E kto raste janë goxha të shpeshta me Auto Mita.

Me bo një kerr të vogël, kerr të ri “00” për rrugë të gjata, plus me pas mundësi me fitu një udhëtim në Evropë, nuk është diçka që dëgjoni çdo ditë!

Zëvendësoje veturën tënde të vogël, me një veturë krejtësisht të re të brendit Dacia, me një matematikë shumë të thjeshtë.

Kalkulimi është më se i thjeshtë: Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 10,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 196€ në muaj!

Pra Auto Mita e merr veturën tuaj, e vlerëson disa mijë euro, ndërsa pjesën tjetër të mbetur ju i’a shtoni cash ose kredi, e kerri juaj i vogël bëhet krejtësisht kerr i ri!

Le që bëhesh me veturë të re, por ki mundësi edhe me hy në garë për të fituar një nga 3 udhëtimet në Evropë. Krejt kjo teksa fituesit përzgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

Vetëm Auto Mita të pret me kerr të vogël e të përcjellë me kerr të ri.

Për tu bërë pjesë e kësaj super oferte dhe mundësie udhëtimi në Evropë, kontaktoni për më shumë informacione në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: i[email protected]

source

Të ngajshme

Sot mbahet edicioni i dytë i Festivalit të Shkathtësive Digjitale 2024

Donat Hashani

Nuk është e rastësishme që keni parë më shumë makina Volvo në trafik

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus qytetarin