Telenews

Nëna kërkon ndihmë për shërimin e djalit 6 vjeçar, i nevojiten 3 mijë euro

 

 

Gentiana Behrami, nëna e një djali 6-vjeçar ka nevojë për ndihmë në shumë prej 3 mijë eurove, pasi djali i saj vuan nga një sëmundje e rëndë.

Behrami në emisionin “Kosova Today” në Klan Kosova tha se djalit të saj i është dëmtuar një pjesë e trurit prej temperaturës dhe sulmeve epileptike.

“Nuk është në gjendje as të kuptojë as të flasë e as të ushqehet. Kam ardhur deri në një pikë ku djalit 6-vjeç i kanë dhënë hapa qetësues. Kam kontaktuar me spitalin në Turqi, ku iu kam treguar për gjendjen”.

“Më kanë thënë se duhet të vini me djalin, t’i bëhen disa analiza dhe të dihet saktë se nga cka po vuan djali”, tha ajo në “Kosova Today”.

Më poshtë gjeni të dhënat bankare të Gentiana Behramit e cila ka nevojë për ndihmë për djalin e saj.

 

Të ngajshme

Gërvalla takohet me kongresistin demokrat, rikonfirmohen marrëdhëniet e mira mes shteteve

KFOR-i kishte negociuar tërheqjen e paramilitarëve nga Banjska – çfarë thotë raporti i ICG-së

Normalizohet qarkullimi në pikat kufitare me Serbinë