Telenews

Ngjarje e rëndë në Shqipëri, një 25-vjeçar vret me thikë bashkëjetuesin e ish-gruas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Fierit.

Sherri mes ish bashkëshortit dhe bashkëjetuesit të një gruaje në Fier ka degjeneruar deri në përplasje fizike dhe më pas në përdorim të thikës.

Ish bashkëshorti i cili është autor i këtij krimi, 25 vjeçari Xhuliano Miho është arrestuar nga policia.

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Inspektorati në aksion – punëtorët e ndërtimtarisë dhe gratë shtatzëna duke punuar përkundër vendimit të MSH-së

Erzana Fazliu

Akademiku serb: Kosova de facto u pavarësua 25 vjet më parë – jam pro Kosovës në OKB

Erzana Fazliu