Telenews

Ngjarjet kryesore për ditën e sotme

Komuna e Deçanit organizon nisjen për në Bjeshkën e Roshkodolit. (Guest House Roshkodol, ora 10:00)

Mbahet dita e dytë e panairit Ekspos Deçani. (Qendra e qytetit Deçan, ora 16:00)

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Erzana Fazliu