Telenews

Nuk fshihen më – Mozzik ndan foto të Lotinës

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij, prezantuesja televizive Lotina Haziri po shijojnë udhëtimin e radhës.

Këtë po e dëshmojnë përmes fotove të ndryshme.

Madje në një prej storieve të Instagramit, Mozzik ka publikuar një fotografi të Lotinës.

Megjithatë, dyshja akoma nuk kanë publikuar një postim të një fotoje të përbashkët.

Dhe ne mezi po e presim!

Të ngajshme

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu

Nora Istrefi dhe Teuta Selimi lansojnë këngën e re “Sytë e zi”

Erzana Fazliu