Telenews

Ofertat s’kanë të ndalur, super-aksion në këto pika të Al Trade Market

 

 

Al Trade Market vazhdon që të publikojë super-aksione në pikat e veta për konsumatorët.

Kësaj rradhe rrjeti i njohur i marketeve ka publikuar super-aksion për pikat në qytetet: Prishtinë, Fushë Kosovë e Drenas.

Në Drenas ky super-aksion vlen nga nesër (31) e deri me 2 qershor në pikat e këtij qyteti: Al Trade Market 2 tek Rr. e Jasharajve p.n dhe në Al Trade Market 4 tek Rr. Fehmi e Xhevë Lladrovci.

Artikujt në zbritje për Drenas i gjeni në fletushkën mëposhtë:

E në Prishtinë dhe Fushë Kosovë oferta vlen nga nesër (31) maj e deri me 9 qershor për pikat: Al Trade Market 3 në Fushë Kosovë tek Rr.e Uglarit në Al Trade Market 5 në Fushë Kosovë tek Rr. Arbëria, Kompleksi Ulpiana, në Al Trade Market 6 në Prishtinë tek Rr. Shkupi, Kompleksi Linda Premium Residence dhe në Al Trade Market 7 tek Rr. Hyzri Talla, Fushë Kosovë.

Artikujt me zbritje në këto dy qytete i gjeni në fletushkën e mëposhtme:

Al Trade Market – Për ty dhe familjen.

Të ngajshme

Maarif School Kosova zë vendin e parë në botë për shkencën

Donat Hashani

Doctor Smile – Përvoja e përkryer e kujdesit dentar për dhëmbët tuaj

Donat Hashani

Vihet gurthemeli i objektit ”Linda 19”

Donat Hashani