Telenews

Opinionistët e Big Brother VIP, Arbri dhe Zhaklina shkojnë në shtëpi

Dy opinionistët e progeamit ‘Big Brother VIP’, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari surprizuan të gjithë banorët e shtëpisë me një tortë në dorë. Ata iu bashkuan shtëpisë më të famshme në Shqipëri për ditëlindjen e Nitës.

Spektakli i sotëm zgjati vetëm pak minuta, pasi moderatorja e programit, Arbana Osmani theksoi se kjo e martë është ditë zie për Top Channel dhe nuk do të ketë program. Të gjithë banorët e Big Brother VIP u njohën me ngjarjen e rëndë që ndodhi në minutat e para të kësaj jave, ku godina e Top Channel u godit me 25 plumba kallashnikovi.

Për fat të keq i vde.kur mbeti roja i sigurisë, Pal Kola, 60 vjeç. Edhe pse kishin dëgjuar të shtënat, banorët nuk dinin se çfarë kishte ndodhur.Sapo morën vesh mbi lajmin ata mbetën të shtangur dhe në lot.

Të ngajshme

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Furtuna Zejnullahu

Pos Afronës edhe Blero nisë pushimet e para me partneren e re

Donat Hashani

Stresi reagon pas situatës në veri: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

Donat Hashani