Telenews

Oriola Marashi provokuese në të brendshme në fotografitë e fundit në Instagram

E njohur për fotografitë e saj artistike dhe elegante, Oriola Marashi këtë herë ka zgjedhur një ansambël njëpjesësh të të brendshmeve me detaje prej dantelle, duke i dhënë theks të veçantë këmbëve të saj të gjata dhe seksi.

Fotografitë e publikuara në Instagram, ku bukuroshja shfaqet e shtrirë në një divan të kuq, janë pritur me komente pozitive nga fansat e saj.

Oriola Marashi

Modelja, e cila ka fituar zemrat e shumë ndjekësve me bukurinë e saj, sërish ka bërë për vete admiruesit me këtë set të ri imazhesh.

Oriola Marashi

Në fotografitë e publikuara, Oriola tregon se nuk ka nevojë për ndërhyrje të tepruara në pamjen e saj për të qenë mahnitëse.

Ajo ka zgjedhur një makijazh krejt natyral, ndërsa flokët i ka të kapura në një bisht.

Oriola Marashi

Modelja, e cila tash e një kohë është bërë fytyrë e markës prestigjioze “Guess”, vazhdon të jetë një ikonë e modës./Telegrafi

source

Të ngajshme

Sonte finalja e madhe, kush e fiton edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania?

Donat Hashani

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

Donat Hashani

Laureta Maçedonci konfirmon lidhjen e dashurisë, me këtë urim për të dashurin

Donat Hashani