Telenews

Osmani nga Drenica: Lulëkuqet e ujitura me gjakun e grave e burrave që u angazhuan për liri

“Lulëkuqet e Drenicës, të ujitura ndër shekuj me gjakun e grave dhe burrave që kurrë se ndalën angazhimin për liri!”

Kështu ka shkruar presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, teksa ka publikuar një foto nga Drenica, ku edhe qëndroi gjatë së premtes.

 

source

Të ngajshme

“24 qershori” Dita Nacionale e komunitetit Egjiptian të Ballkanit

Donat Hashani

Kryesia e Kuvendit sot mban mbledhje, ky është rendi i ditës

Donat Hashani

Ngjarjet kryesore për ditën e sotme

Donat Hashani