Telenews

Osmani: Nuk ka teknologji apo inovacion që e zëvendëson ndjesinë e leximit të librit

Presidentja Vjosa Osmani, bashkë me burrin e saj, Prindon Sadriun, dhe dy vajzat e tyre, kanë marrë pjesë në Panairin e librit “Prishtina 2024” një ditë para se të mbyllet ai.

Përmes një postimi në Facebook, presidentja Osmani ka thënë se libri është i pa zëvendësueshëm.

“Nuk ka teknologji apo inovacion që mund të zëvendësojë ndjesinë që i jep shpirtit leximi i librit”, shkroi ajo.

source

Të ngajshme

“24 qershori” Dita Nacionale e komunitetit Egjiptian të Ballkanit

Donat Hashani

Kryesia e Kuvendit sot mban mbledhje, ky është rendi i ditës

Donat Hashani

Ngjarjet kryesore për ditën e sotme

Donat Hashani