Telenews

PARALAMËROJNË EKSPERTËT: ÇMIMI I ARMATURËS S’DO TË ULET KOHË TË GJATË

Çmimi i armaturës për disa vjet nuk pritet të ulet pasi që dëmet e uzinës së çelikut Azovstal në Mariupol janë shumë të mëdha.
“Maxar Technologies” ka publikuar sot imazhe satelitore të uzinës Azovstal në Mariupol. Pamjet, siç mund t’i vëreni vetë, tregojnë se strukturat e uzinës së çelikut janë pothuajse të shkatërruara si pasojë e bombardimeve dhe sulmeve me artileri të ushtrisë ruse.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani