Telenews

Parashikimi i motit për sot në Kosovë

Ditët e para të kësaj jave priten rritje e lehtë e temperaturave dhe mot me diell, ashtu siç ka filluar edhe dita e sotme.
Moti sot në Kosovë pritet të jetë i kthjellët e diell. Temperaturat do të lëvizin nga -3 deri në 9 °C.
Normalisht që koha mund të ndryshojë eventualisht për pak parashikime, por jo në tërësi. /Telenews.al/
 

Të ngajshme

Mahmuti thotë se UÇK-ja nuk ka vrarë civilë, mohon se është autor i Komunikatës së 59-të të UÇK-së

KushtrimGuraj

Statovci: Komisioni humbje kohe, materiali është i klasifikuar – i palogjikshëm si proces

KushtrimGuraj

Gërvalla takohet me Blinkenin e Jolyn: U pa lidhja e fortë Kosovë-ShBA në shkëmbimin tonë të shkurtër

KushtrimGuraj