Telenews

Pas lindjes së binjakëve, Genta Ismajli i kthehet skenës

Që prej ardhjes në jetë të binjakëve, Genta Ismajli e ka shijuar mëmësinë larg skenës.

Ndonëse publikoi një projekt të realizuar përpara ardhjes në jetë të vajzës dhe djalit, këngëtarja ka qenë më e tërhequr këto kohë.

Por, me kalimin e kohës, skenës nuk do t’i mungojë për gjatë.

Këngëtarja ka bërë të ditur se do rikthehet, në një festival. Ajo do të performojë në shtator në “Vibez Festival” në Zvicër me datë 10.

 

Të ngajshme

Ish e dashura e Amosit, hedh kunja ndaj Oltës dhe Deas

Miftar Zejnullahu

Kiara merr hakun për Efin: hap kutinë e Pandorës, fiton udhëtim luksoz për çift në Maldive dhe çon në nominim treshen rivale

Donat Hashani

Dafina Dauti: Kur isha shtatzënë burri im kishte lënë shtatzënë edhe ish-gruan e tij

Donat Hashani