Telenews

Peci e Kurti pozojnë me maica speciale: “U ba buka e mot-motit”

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci kanë zhvilluar vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës.

Peci në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar fotografi me Kurtin, ky të dy shihen të veshura me bluza me mbishkrimin “Për bukën e motmotit”.

“U ba buka e mot-motit”, ka shkruar ministri Peci krahas fotografisë.

Të ngajshme

Gërvalla tregon se a iu është drejtuar Kosova Serbisë për trupin e pajetë të Faton Hajrizit

Donat Hashani

Eksluzive: Dy të arrestuar për rastin e arratisjes së Faton Hajrizit

Donat Hashani

Regjistrimi në UP, interesim i lartë për këto dy degë

Donat Hashani