Telenews

PËRFSHIHET NGA ZJARRI NJË OBJEKT NË LAGJEN “TOPHANE”

Nuk dihen shkaqet e këtij zjarri dhe nëse ka të lënduar.
Për këtë rast Telenews.al është në pritje të detajeve nga ana e Policisë së Kosovës.

Të ngajshme

Treg kokaine në pyll, dënohen dy shqiptarë në Francë

KushtrimGuraj

Foto e rrallë e heroit Jusuf Gërvalla me vajzën Donikën, sot Ministre

KushtrimGuraj

Rusi, reperi i njohur bën vetëvrasje për të mos shkuar në luftë

KushtrimGuraj