Telenews

Përfundon bastisja e EULEX-it në banesën e Bahri e Fahri Fazliut

Ka përfunduar bastisja e EULEX-it në banesën e familjarëve të heronjve, Fahri dhe Bahri Fazliu në “Kodrën e Diellit”, në Prishtinë.

Familjarët e kësaj familje kanë thënë se nuk i dinë arsyet e kësaj bastisjeje.

Avokati Artan Qerkini ka thënë se gjatë bastisjes janë marrë disa dokumente dhe nuk dihet se për cilin rast.

Të ngajshme

Hyseni: Serbia kishte qëllim të shkaktojë masakër në manastir

KushtrimGuraj

Osmani propozoi që drafi për Asociacionin të bëhet me SHBA-të, Haradinaj i jep mbështetje

KushtrimGuraj

Parashikimi i motit për të enjten, këto janë temperaturat

KushtrimGuraj