Telenews

Përfundon pjesa e parë mes Gjermanisë e Danimarkës

Ka përfunduar pjesa e parë në mes Gjermanisë dhe Danimarkës.

Rezultati është ai i minutës së parë, pra 0-0, ku gjermanët shënuan në minutën e 4-të, por që goli u anulua për faull në portierin danez.

Ndërsa, në minutën e 36-të ndeshja u ndërpre për shkak të reshjeve të mëdha të shiut dhe breshrit, por t’u kthyer më pas lojtarët në fushë pas rreth 20 minutash.

Të ngajshme

Kurti takon xhudistët para Lojërave Olimpike “Paris 2024”: Krenarë jemi, krenarë na bëni!

Erzana Fazliu

Muriqi afër transferimit te Ipswich Town

Erzana Fazliu

UEFA publikoi renditjen e re, zbulohet pozicionimi i klubeve kosovare

KushtrimGuraj