Telenews

Përfundon takimi me Osmanin, Escobari dhe Lajçaku takojnë krerët e opozitës

Ka përfunduar takimi i presidentes së vendit, Vjosa Osmani me emisarin amerikan, Gabriel Escobar dhe atë evropian, Miroslav Lajçak.

Pas takimit me të parën e shtetit, dy emisarët janë nisur drejt zyres së BE-së për t’u takuar me liderët e partive opozitare.

Lajmi në përditësim..

Të ngajshme

Ish-komandanti i UÇK-së tregon se si janë siguruar arsenali i armëve në sulmin e serbëve ndaj policëve në veri

KushtrimGuraj

Salla e sporteve në Samadrexhë merr emrin e heroit Afrim Bunjaku, komuna ndanë 5 mijë euro për familjen e tij

KushtrimGuraj

Policia me fushatë vetëdijësuese kundër zjarreve: “Mos ndez zjarr, mos shkakto rrezik të përgjithshëm”

KushtrimGuraj