Telenews

Përfundon takimi me Presidenten, Escobar dhe Lajçak takojnë krerët e opozitës

Ka përfunduar takimi në mes të presidentes Vjosa Osmani dhe dy emisarëve, Gabriel Escobar dhe Miroslav Lajcak.

Pas takimit me shefen e shtetit, të dy emisarët do të takohen me liderët e partive opozitare.

Në zyrën e BE-së në Prishtinë tashmë kanë arritur liderët e partive opozitare, Memli Krasniqi dhe Ramush Haradinaj.

Të ngajshme

Ish-komandanti i UÇK-së tregon se si janë siguruar arsenali i armëve në sulmin e serbëve ndaj policëve në veri

KushtrimGuraj

Salla e sporteve në Samadrexhë merr emrin e heroit Afrim Bunjaku, komuna ndanë 5 mijë euro për familjen e tij

KushtrimGuraj

Policia me fushatë vetëdijësuese kundër zjarreve: “Mos ndez zjarr, mos shkakto rrezik të përgjithshëm”

KushtrimGuraj