Telenews

“Piktura”, bashkëpunimi më i ri i Fifit dhe Gent Fatalit

Dyshja bashkëpunimin e tyre e kanë paralajmëruar ditë më parë, ndërsa sot është publikuar. /teve1.info/.

The post “Piktura”, bashkëpunimi më i ri i Fifit dhe Gent Fatalit appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Pas BBVK, Andi dhe Gresa nisin pushimet në këtë vend të Afrikës (VIDEO)

Donat Hashani

Genta po hapë biznes në Zvicër, do të habiteni se me çfarë ka vendosur të merret

Donat Hashani

Melinda vjen me një njoftim për fansat e saj

Albiona Ibishi