Telenews

PLAGOSET NJË PERSON NË DRENAS

Një person është plagosur mbrëmë me armë zjarri në Drenas.
Rasti ka ndodhur rreth orës 20:21, teksa viktimës i është dhënë menjëherë ndihma mjekësore.
Viktima në polici ka deklaruar se plagosja kishte ndodhur gjatë kohës që ai po ecte në rrugë.
Ai thotë të jetë plagosur nga një person i panjohur.
Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar.

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj