Telenews

PLAGOSET USHTARI RUS QË ISHTE AUTORIZUAR TË PËRDHUNONTE GRATË UKRAINASE

Një ushtar rus është “autorizuar” nga gruaja e tij që të përdhunojë gra ukrainase. Radio Liberty bënë të ditur se i njëjti është plagosur dhe po trajtohet në një spital në Sevastopol.
Mark Krutov nga REL ka bërë të ditur se gruaja e ushtarit të plagosur, ka lindur në Orel dhe bashkë me burrin e saj po rrisnin një djalë 4-vjeçar.
“Nëse jeni mirë me të jetuarit në tokën e vjedhur, atëherë pse të mos autorizoni burrin tuaj të ‘vjedhë’ dhe përdhunojë njerëzit, me të vërtetë”, ka shkruar ai në Twitter.

Të ngajshme

Gjendet pa shenja jete një person në gjimnazin ‘Ahmet Gashi’ në Prishtinë, mjeku konstaton vdekjen

Donat Hashani

Kamberi: Dje Vuçiqi filloi të tregojë të vërtetën, por pati frikë nga opozita

Donat Hashani

Komuna e Prishtinës, jep sqarime për rrugët me ngrica nëpër kryeqytet

Donat Hashani