Telenews

PO VJEDHNIN NAFTË NGA REZERVUARËT E NJË BIZNESI, KAPEN NË FLAGRANCË 3 PERSONA

Sipas Policisë, të dyshuarit janë kapur në flagrancë duke vjedhur naftë nga rezervuarët e antenave të një biznesi.
Nga PK-ja kanë bërë të ditur se të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.
“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit janë zënë në flagrancë duke vjedhur naftë nga rezervarët e antenave të IPKO-s. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Të ngajshme

Filipoviq e quan Kurtin “të pakomb”: Urren serbët, të tijtë dhe vetën

Flaka Ajeti

Gërvalla debaton me Musliu-Shoshin: Deklarata juaj për shpalljen e pavarësisë dëshmon papjekuri

Flaka Ajeti

“Respekt për bukuroshen”, Hetemi kapërcen ngujimin me rrjete sociale, e komenton një Miss

Flaka Ajeti