Telenews

PODUJEVË: PESË VAJZA TË MITURA RRAHEN MES VETE NË FITNES

Pesë vajza të mitura janë rrahur mes vete në një palestër në rrugën “Hakif Zejnullahu” në Podujevë.
Rasti ka ndodhur të mërkurën ndërsa të miturat kanë pranuar edhe tretman mjekësor, njofton policia.
Pas intervistimit, të miturat janë liruar në procedurë të rregullt, përveç njërës nga to e cila është identifikuar dhe arrestuar dje , dhe e njëjta me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Xhamia në Prishtinë shtron iftare falas për studentët dhe familjet në nevojë

Donat Hashani

“5-she e ka pasë në Kushtetutë”- Profesori ia tërheq vërejtjen Blerim Gashit: Ke qenë më i qetë

Donat Hashani

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin në Ohër

Donat Hashani