Telenews

POLICI PLAGOSI DY PERSONAT NË BADOVC!!

Telenews.al pak më parë raportoi për plagosje në fshatin Mramor të Prishtinës, saktësisht te Liqeni i Badovcit.
Burime të Telenews.al kanë dhënë detaje të tjera nga rasti, ku dy persona janë plagosur.
Aty pati shkëmbim zjarri mes një polici dhe dy personave që ndodheshin në një motoçikletë.
Kështu, nga të shtënat e armës së policit, kanë mbetur të plagosur dy personat që ishin në motoçikletën në lëvizje.
Burime tona pohojnë se njëri është plagosur me 4 plumba kurse tjetri me dy.
Po ashtu në vendin e ngjarjes është konfiskuar arma 10mm.

Të ngajshme

Statovci e zë ngushtë kryehoxhën e Podujevës: A është e vërtetë, shprehja e famshme “Boni çka ju thojmë, e mos boni çka bojmë na”

Donat Hashani

KRU Prishtina sot zhvillon aksion të madh për shkyqje në këtë lagje të Prishtinës

Donat Hashani

Komuna e Podujevës sot nderon me çmim këtë figurë evropiane

Donat Hashani