Telenews

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Ish artisti i njohur Fero është ndaluar nga policia e Maqedonisë së Veriut në pikën kufitare Bllacë.

Para disa viteve ai ka pasur një akuzë në Maqedonin e Veriut dhe gjatë hyrjes ilegalisht në Maqedoninë e Veriut ai është ndaluar nga policia.

Policia atje ka njoftuar se më dje  në ora 11:30 në pikën kufitare Bllacë e Poshtme, në hyrje të vendit, zyrtarët policorë ia kanë hequr lirinë F.S.(27) nga Stacioni i Policisë Kufitare vendkalimi dhe mbikëqyrja kufitare Bellanovcë.

I njëjti i është dorëzuar punonjësve të Policisë së Njësisë Kundër Krimit Ndërkufitar dhe Migracionit në Qendrën Rajonale për Çështje Kufitare-Veri për veprime të mëtejshme.

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani