Telenews

Policia e shpallë në kërkim Faton Hajrizin, të arratisurin nga burgu i Smrekovnicës

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim të dyshuarin Faton Hajrizi, i cili është arratisur nga Qendra korrektuese në Smrekovnicë të Vushtrrisë.

Në këtë qendër, Hajrizi ka qenë duke vuajtur dënimin për disa vepra penale, shkruan Indeksonline.

39-vjeçari u arratis mëngjesin e sotëm, teksa policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për të gjetur dhe kapur të dyshuarin.

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Erzana Fazliu