Telenews

POLICIA NDALON DY PERSONA TE DHEU I BARDHË QË PO NISESHIN ILEGALISHT PËR ZVICËR

Sipas viktimave, nga një i dyshuar u është premtuar së do të marrin ndihmë për të arritur në Zvicër.
I dyshuari kishte kërkuar 8500 euro për t’iu ndihmuar.
Me vendim të prokurorit, viktimat janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të ngajshme

Statovci: Komisioni humbje kohe, materiali është i klasifikuar – i palogjikshëm si proces

KushtrimGuraj

Gërvalla takohet me Blinkenin e Jolyn: U pa lidhja e fortë Kosovë-ShBA në shkëmbimin tonë të shkurtër

KushtrimGuraj

Osmani takoi Presidentin e Letonisë, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

KushtrimGuraj