Telenews

POLICIA NË FERIZAJ UA MERR PATENT SHOFERËT DY VOZITËSVE PËR KËTË SHKAK

Dy vozitës në Ferizaj janë gjobitur me nga 300 euro gjobë, 3 pikë negative dhe gjashtë muaj heqje të patentë shoferit, pasi të njëjtit tejkaluan limitin e shpejtësisë në rrugën “Rexhep Bislimi”, në Ferizaj.
Shoferët ishin një 19 vjeçar me inicialet A.S dhe një 57 vjeçar, me inicialet D.RR.

Të ngajshme

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështetë 100% Serbinë

Furtuna Zejnullahu

Hoxha: Kurti mund të shkarkohet apo të dorëhiqet

Furtuna Zejnullahu

Borrell: Mirëpres zbarkimin e 700 forcave të NATO-s në Kosovë, qetësia të rivendoset menjëherë

Furtuna Zejnullahu