Telenews

POLICIA NJOFTON SE NJË PERSON KA IKUR NGA QENDRA REHABILITUESE NË SHTIME

Një person që po qëndronte në Qendrën Integruese dhe Rehabilituese në Shtime, është larguar dje dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.
Rastin e ka raportuar në Polici një infermier i Qendrës Integruese.
Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur në ora 13:00.

Të ngajshme

DASH: Nuk mund të barazohet vrasja e policit me atë të sulmuesve

KushtrimGuraj

Ish-komandanti i UÇK-së tregon se si janë siguruar arsenali i armëve në sulmin e serbëve ndaj policëve në veri

KushtrimGuraj

Salla e sporteve në Samadrexhë merr emrin e heroit Afrim Bunjaku, komuna ndanë 5 mijë euro për familjen e tij

KushtrimGuraj