Telenews

Presidenti Erdogan e privilegjon Presidenten Osmani, duke i rezervuar ulëse në rendin e parë përballë liderëve botërorë [FOTO]

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan së fundmi e ka privilegjuar goxha shumë Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani në një forum shumë të rëndësishëm botëror që aktualisht po mbahet në Turqi.
Erdogan ka siguruar ulëse në rendin e parë për Presidenten Osmani, siç mund ta shihni edhe në fotografinë e mëposhtme.
Kjo mbledhje e liderëve botërorë po mbahen në qytetin e Antalyas në shtetin turk. /Telenews.al

Të ngajshme

“5-she e ka pasë në Kushtetutë”- Profesori ia tërheq vërejtjen Blerim Gashit: Ke qenë më i qetë

Donat Hashani

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin në Ohër

Donat Hashani

Shkëlzen Gashi: Nëse Kurti e bën Asociacionin, ka me i gjujtë gaz edhe në shtëpinë e tij në Taslixhe

Donat Hashani