Telenews

PRESIDENTJA OSMANI TAKON KOMANDANTIN E FSK-SË, DISKUTOHET SITUATA NË VERI

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur sot në takim të rregullt komandantin e FSK-së, gjenerallejtënant Bashkim Jasharin, me të cilin biseduan mbi situatën në vend dhe rajon.
Në njoftimin e Presidencës thuhet se në takim po ashtu u bisedua mbi hapat që ka ndërmarrë FSK-ja për të adresuar sfidat e mundshme ndaj paqes dhe sigurisë.
Komandanti i FSK-së njoftoi presidenten Osmani lidhur me zbatimin e programeve për ngritje të kapaciteteve të FSK-së dhe bashkëpunimit me shtetet mike.

Të ngajshme

Përfundon takimi me Presidenten, Escobar dhe Lajçak takojnë krerët e opozitës

Furtuna Zejnullahu

Hoxha: Rrezikshmëria në punë për policët nuk është paguar në tre muajt e fundit

Donat Hashani

Përfundon takimi me Osmanin, Escobari dhe Lajçaku takojnë krerët e opozitës

Furtuna Zejnullahu