Telenews

Prezantuesi i njohur kosovar ndahet nga gruaja

Robert Bojaj është ndarë nga gruaja e tij Getoarbë Mulliqi.

Çifti që janë prindër të një vajze kanë hequr të gjitha gjurmët e njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Prive ka realizuar storie për këtë ndarje.

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani